Czech School of California

Kulturní program 7. výroční konference českých škol v Severní Americe

V rámci kulturního programu 7. výroční konference českých škol v Severní Americe ukážeme účastníkům jeden z nejznámějších mostů světa – The Golden Gate Bridge – tak trochu z jiné perspektivy, z paluby výletní lodi Red and White Fleet.

Naše výletní loď bude vyrážet z přístavního mola č. 43 ½, Fisherman’s Wharf v pátek 8. června přesně v 11:15am a bude se plavit 1 hodinu. (Doufejme, že nás překvapí krásné počasí a nikoliv známá mlha, co by se dala krájet…:)

Pokud se k nám chcete přidat, můžete si koupit lístek za $33 na adrese: https://redandwhite.com/book-cruises/

A jak se k výletní lodi dostanete z hotelu?

Doprava k lodi:

Nejrychlejší a nejekonomičtější doprava z hotelu RedRoof nebo Hilton, kde se konference bude v sobotu odehrávat, je cesta vysokorychlostními vlaky společnost BART (Bay Area Rapid Transit). Nejbližší stanice vlaku BART se nachází přímo na letišti SFO. Na SFO Vás dopraví shuttle přímo z hotelu.

BARTem pojedete z letiště až na stanici Embarcadero. (Podívejte se na mapu zde.)

Od stanice metra se přesuňte k Ferry Building Marketplace na ulici The Embarcadero. Ferry Building, založeno v roce 1898, je oblíbené místo na skvělou ranní kávu, koupíte tu také místní organické potraviny, výborný chleba apod.

Před Ferry Building najdete zastávku tramvaje E a F, která Vás zaveze na zastávku Jefferson & Powel St. Odtud se pěší chůzí dostane za 2 minuty k místu, odkud naše loď vyráží. (43 ½, Fisherman’s Wharf).

Jízdenky:

Jízdenky na BART si můžete koupit buď v hotovosti nebo kartou v terminálech přímo u zastávek vlaků. Musíte si najít odkud kam chcete jet a koupíte se jízdenku. Jízdenku na tramvaj si můžete koupit přímo u řidiče.

Kam vyrazit po vyjížďce:

Po vyjížďce doporučujeme procházku po Jefferson St směrem k zátoce San Francisco Maritime National Historic Park, kde si můžete cestou koupit jeden z nejlepších hamburgerů v Kalifornii – In-N-Out Burger – nebo se zastavit v jedné z mnoha restaurací a dát si slavný clam chowder. Po obědě se nezapomeňte zastavit na kus čokolády v světoznámé továrně na čokoládu Ghirardelli na stejnojmenném náměstí.

A po notné dávce čokolády skočte zpět na tramvaj E či F a jeďtě zpět k Ferry Building Marketplace, odkud pak na oficiální zahájení konference v prostorách firmy DocuSign to už máte jen 10 minut pěšky. (Začínáme v 15hod.)

Více o konferenci najdete na adrese: http://www.czechschoolsamerica.org/conference-san-francisco-2018.html

Comments are closed.