7. výroční konference českých škol v Severní Americe

Sedmý ročník konference českých škol v Severní Americe se letos uskuteční od 8. – 10. června poprvé v San Francisku a přilehlém okolí Bay Area. 

Konference si klade za cíl vzdělávat nejen učitele českých škol, ale též management a vedení neziskových organizací. Díky výjimečnému prostředí Silicon Valley se chystá nabídnout na míru šité workshopy, přednášky a diskuze.

Program konference a doprovodný kulturní program se stále dynamicky vyvíjejí. Proto jsme pro Vás sestavili krátký dotazník, kde můžete zaznamenat své preference, abychom celý program mohli co nejpřesněji ušít Vám a celé komunitě na míru. Krátký dotazník najdete ZDE.

 

Na konferenci se objeví jak přednášejicí z Čech, tak z místní profesionální komunity. Pro učitele chystáme didaktické a praktické dílnyPřednášející z místní komunity se pak zaměří na:

  • vedení malých neziskových organizací
  • fundraising a získávání financí pro malé organizace
  • marketing
  • osobní růst

V ceně registračního poplatku je obsažen: 

  • vstup na slavnostní zahájení, které proběhne v samém srdci San Franciska, a následná recepce
  • vstup na oba dny konference – účast na konferenci (v sobotu je součástí vstupenky snídaně i oběd, v neděli je součástí vstupenky snídaně)

Slavnostní zahájení: 

​Pátek, 8. června, 2018 v 15:00

MÍSTO – Kancelářské prostory firmy DocuSign (221 Main St., Suite #1000, San Francisco, CA 94105) 

Přednášky, semináře a jednotlivé workshopy budou probíhat v sobotu a v neděli v hotelu DoubleTree by Hilton u letiště San Francisko. 

Sobota 9. – Neděle 10. června, 2018

​MÍSTO – DoubleTree by Hilton, San Francisco Airport (835 Airport Blvd., Burlingame, CA 94010)

 

 

UBYTOVÁNÍ: 

Pro registrované účastníky se nám podařilo získat zvýhodněnou cenu na ubytování přímo v hotelu, kde se konference odehrává. Hotel DoubleTree by Hilton San Francisco Airport se nachází 10 minut od letiště SFO. Má k dispozici 24h autobus zdarma z letiště a též na městskou hromadnou dopravu San Franciska, tzv. BART. 

Odkaz na zvýhodněnou cenu ubytování najdete ZDE

Pro ty z Vás, kteří preferují ubytování v motelu, jsme zajistili motel RedRoof, který se nachází 2 minuty od místa konference.

Odkaz na zvýhodněnou cenu ubytování ZDE

 

Pro aktuální informace prosím sledujte webové stránky http://www.czechschoolsamerica.org/ nebo se přihlašte k odebírání informačních emailů ZDE. 

Děkujeme a těšíme se na Vás v červnu. 

 

 

Tým Czech School of California

Comments are closed.