Czech School of California

7. výroční konference českých škol v Severní Americe

Letos již sedmý ročník konference českých škol v Severní Americe se poprvé uskuteční v San Francisku v režii naší Czech School of California.

Konference se bude konat ve dnech 8. – 10. června a její slavnostní zahájení proběhne v pátek 8. června v 15:30 přímo v centru San Franciska. Přesnou lokaci a obsah sobotního a nedělního programu Vám představíme na začátku měsíce března. Pro nejaktuálnější informace však můžete sledovat facebookový profil Czech School of California a stránky Českých škol v Severní Americe (www.czechschoolsamerica.org).

Silicon Valley je známé jako místo, kde se snoubí ty nejnovější technologie spolu s rozmanitou kulturou a krásnou přírodou. Chtěli bychom využít tohoto výjimečného prostředí a kromě jazykových a literárních dílen nabídnout na míru šité workshopy a přednášky, zabývající se marketingem, propagací, komunikací s rodiči, osobnostním růstem, rozvojem a růstem žen ve vedoucích pozicích a specifikacemi vedení malých neziskových organizací.

Rádi bychom Vám také nabídli možnost navštívit inspirativní prostředí nejzajímavějších technologických firem v Silicon Valley. Jednáme s firmami jako jsou Google, Facebook, LinkedIn atd. Budeme Vás průběžně informovat, jak se vše vyvíjí.

Rádi bychom Vás též provedli kampusem jedné z nejprestižnějších univerzit světa, Stanford University.

A samozřejmě jsme nezapomněli ani na zábavu – ukážeme Vám nejnavštěvovanější atrakce v San Francisku jakými jsou Golden Gate Bridge nebo Fisherman’s Wharf, ale provedeme Vás též místy, která zůstávají běžným turistům utajená.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Věříme, že si letošní konferenci nenecháte ujít!

Comments are closed.