Endele Vendele – Divadlo Viola

Nenechte si ujít jedno z nejlepších českých dětských divadelních představení současnosti! Divadlo Viola se i letos vydalo na turné po celé Americe a na své cestě nevynechá ani naši školu Czech School of California.

Letos si divadlo Viola pro nás přichystalo představení s názvem “Endele Vendele”, které je šité na míru rodinám s dětmi žijícími v zahraničí.

A co Vás na představení čeká? Pohádky a rozpočítadla, hádanky, říkadla a písně, nota vesměs lidová.

Tak vemte své děti a přátele a přijďte si s námi v sobotu, 5. května, zazpívat a od srdce se zasmát.

Dveře se otevírají v 10:45, představení začíná přesně v 11:00.

* Představení je letos v rámci sobotní výuky Czech School of California pro děti a rodiče školy ZDARMA.

* Pozvánka na představení však platí pro celou širokou českou a slovenskou komunitu.

Rezervace lístků je nutná pro všechny: http://viola2018.eventbrite.com/

Pokud Vám čas prvního představení nevychází, rádi bychom Vás pozvali na druhého představení, které se koná též v sobotu, 5. května, ovšem od 15hod v Orinda Community Center. Toto představení není v ceně prvního představení. Lístky si můžete objednat na emailu ljanourova@gmail.com.

Comments are closed.