Czech School of California

Den dětí

PŘIJĎTE S NÁMI OSLAVIT MEZINÁRODNÍ DEN DĚTI

den deti facebook

Milé děti a rodiče,

blíží se Mezinárodní den dětí, a my bychom ho s vámi rádi oslavili dnem plným zábavy, sportovních her a překvapení. Prosím přepošlete tuto pozvánku svým českým a slovenským přátelům. Tato akce je otevřena všem dětem naší česko­slovenské komunity. Registrace v Czech School of California není podmínkou.

Kdy: sobota 1. června 2013, 9.30 am ­ 12 pm (v tento den už není výuka v Czech School of California, poslední den výuky je 25.května).

Kde: Cuesta Park, 615 Cuesta Dr, Mountain View, CA 94040 (najdete nás na zelené ploše na konci parku vedle YMCA a El Camino Hospital)

Parkování: 2 parkoviště (obě přístupné pouze z Cuesta Drive). Prijedte o 15 min drive, prakovanici mista se budou plnit rychle.

Co s sebou: pití/svačina/oběd/popř. deka na piknik; součástí akce není občerstvení ani rezervace stolů.

Vstupné/zápisné: ve výši $5 na dítě bude vybíráno v hotovosti v sobotu od 9:00 do 9:30 v Jewish Comunit Center (JCC), 3921 Fabian Way, Palo Alto, CA http://www.paloaltojcc.org (odevzdávejte Janě Vránové popř. Petře Vítkové) dne 4., 11., 18. května. Individuální domluva je možná. Vstupné/zápisné je určeno vybrané pouze a výhradně k pokrytí nákladů organizačního týmu rodičů. Rodiče souhlasí tímto souhlasí, že pokud  vstupné/zápisné převýší náklady na akci, peníze budou darovány Czech School of California.

Věk dětí: ideální od 2 let, ale vítáme všechny děti, které již chodí.

Pokyny k registraci: přes Evite pozvánku. Upřesněte prosím počet a věk dětí, budou se zde také nacházet aktualizované informace k akci. Pokud víte o dalších potenciálních zájemcích, přepošlete jim pozvánku přímo přes Evite. Náš tým vás také může přidat na Evite po zaslání vaší emailové adresy na jana@vrana.cz

Each child(ren) participating in this event, must be accompanied by an adult who will remainresponsible for the child(ren) for the duration of the event.

Disclaimer: This is not a Czech School of California sponsored event, and the Czech School of California accepts no liability or responsibility for this event.

Comments are closed.