UntitledJmenuji se Petra Fibrichová a pocházím z Prahy. Vystudovala jsem obory Český jazyk a literatura a Překladatelství a tlumočnictví němčina na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Již v době studií jsem zjistila, že mě moc baví učit jazyky. Vyučovala jsem němčinu a češtinu pro cizince pro několik pražských jazykových škol.

V Bay Area bydlím od roku 2004. Jsem vdaná a mám dvě prima děti – šestiletou Sárinku a čtyřletého Adama. Tady v Bay Area jsem také objevila jógu a byla to láska na první pohled. Začala jsem jógu studovat a zajímat se o to, jak učit jógu pro děti, protože jsem přesvědčená o jejím léčivém účinku. V současné době učím jógu v mateřské školce a soukromě jógu pro dospělé.

Ráda také lyžuji nebo chodím na výlety, vymýšlím kreativní projekty pro svoje děti, cestuji, čtu, zpívám a učím se jazyky.

Z projektu Czech School of California jsem nesmírně nadšená, protože ačkoliv naše děti česky umí, čím dál tím víc brebentí anglicky. Jsem si jistá, že s pomocí české školy a širší české komunity se jim podaří si češtinu nejen udržet, ale najít v ní i zalíbení. A to bude můj cíl i pro moje studenty.