Jmenuji se Karin Zankelová Sargis a pocházím z Olomouce. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci obor speciální pedagogika pro základní školy. Již 20 let žiji v Kalifornii a moje rodina a život je tady.

V Kalifornii jsem po dvouletém studiu pedagogiky pro mateřské školy získala osvědčení pro výuku předškolní výchovy. Měla jsem možnost shlédnout cvičení dětské jógy a byla jsem nadšená, jak se děti snažily a jak je to bavilo. To mě vedlo k tomu, abych absolvovala kurz výuky jógy pro děti předškolního a školního věku a obdržela osvědčení k této výuce. Pracovala jsem v mateřské škole a poté jsem začala vyučovat dětskou jógu v mateřských a základních školách, kterou učím dodnes.

S manželem máme dvě dcery, kterým se velmi věnujeme. Dobrovolně vyučuji výtvarnou výchovu a jógu ve školách mých obou dcer. Těší mě pracovat s dětmi a pozorovat, jak se rozvíjejí. Ve volném čase čtu a cvičím jógu. Jsem ráda, že mohu přispět k výuce českého jazyka pro místní děti v Kalifornii.