Iva Crookston M.A.

Dovolte mi, abych se Vám krátce představila. Jmenuji se Iva Crookston a pocházím z Mladé Boleslavi. Jsem vdaná a s manželem Kennym máme malého synka Adama. Mezi mé koníčky patří čtení historických knih, cestování a vaření.

Před příchodem do Spojených Států jsem pracovala 15 let ve firmě Škoda AUTO jako asistentka vedoucího designéra a zastupující asistentka několika členů představenstva. Mezi mé další profesionální zkušenosti patří práce na volební kampani jedné z předních politických stran české politické scény a pozice vedoucí ekonomického oddělení španělsko německé společnosti.

V USA žiji od roku 2006, kdy jsem začala studovat na univerzitě Brighama Younga ve státě Utah. Získala jak titul v oboru Německý jazyk a literatura, a ve vedlejším oboru Komunikace (žurnalistika, reklama a marketing) tak i magisterský titul v oboru Učitelství angličtiny. Na stejné univerzitě jsem později vyučovala kurz Českého jazyka a kultury a vytvořila osnovy pro tuto třídu stejně tak jako české srovnávací zkoušky. Dále jsem pak vyučovala nerodilé mluvčí angličtině.

Czech School of California je pro mne splněným snem. Jsem velice ráda, že mohu svými jak učitelskými tak dalšími zkušenostmi přispět k úspěchu tohoto úžasného projektu. Za krátkou dobu jsme toho společně vytvořili mnoho, a věřím, že toto je jen začátek. Těším se na naši vzájemnou spolupráci.

 

Mgr. Michaela Žučková

982A0556Jmenuji se Michaela Žučková a pocházím z Prahy. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a následně Divadelní Akademii Múzických Umění tamtéž. Své studentské roky jsem zakončila na Univerzitě d’Artois ve Francii, kde jsem studovala divadelní obor propojený se vzděláním a výchovou.

Aktivní pedagogice jsem se věnovala jako učitelka druhého stupně na základní škole v Praze, kde jsem vyučovala český jazyk, hudební výchovu a dramatickou výchovu. Několik let jsem působila i jako lektorka dramatické výchovy v předškolní výchově. Přes deset let se věnuji výuce klavíru a zpěvu.

Po návratu z Francie jsem získala pozici Regionální ředitelky obchodu ve francouzské firmě, kde jsem absolvovala několik kurzů a školení v oblasti marketingu, managementu, personalistiky a obchodu. Posléze jsem v rámci stejné firmy působila i jako školitelka a personalistka.

Ve Spojených Státech jsem od roku 2009. Dva roky jsem žila v Indianě, kde jsem působila jako lektorka komunikačních dovedností v mezinárodním centru při Purdue Univerzity. Ve volném čase se věnuji své rodině, ráda sportuji, věnuji se učení hudby a četbě.